Głęboka integracja HelloSign z Dropbox: blog o wprowadzeniu szablonów

av 
Cory Shrecengost
April 15, 2022
3
minutter å lese
Abstract UI of the dropbox esignature integration, powered by HelloSign
ikon-verktøytips

Nytt utseende, samme flotte produkt! HelloSign er nå Dropbox Sign.

ikon nært

Czy sposób, w jaki przesyłasz i podpisujesz dokumenty, niepotrzebnie utrudnia Ci prowadzenie firmy i komplikuje relacje z klientami?

Pomyśl, ile czasu i wysiłku wkładasz w podpisywanie dokumentacji, jeśli:

  • drukujesz dokumenty, szukasz koperty i znaczka, a potem biegniesz na pocztę;
  • dołączasz dokumenty do wiadomości e-mail z nadzieją, że klient ma drukarkę lub oprogramowanie, dzięki któremu będzie mógł je podpisać;
  • przesyłasz dokumenty do narzędzia umożliwiającego podpisywanie elektroniczne, poprawiasz zepsute formatowanie i wysyłasz pliki dalej.

Te nieefektywne sposoby na podpisywanie nie tylko marnują Twój czas, ale też zwiększają frustrację klientów.

Za każdym razem, gdy prosisz klienta o podpis, musi on wydrukować, podpisać i przesłać dokument z powrotem pocztą… Albo go wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać e‑mailem… Albo utworzyć nowe konto i poradzić sobie z topornym programem innej firmy. To przepis na zagubione dokumenty, opóźnienia i mnóstwo frustracji.

Dzięki rozwiązaniu do podpisów elektronicznych Dropbox obsługiwanemu przez HelloSign podpisywanie dokumentów jest przyjemniejsze dla obu stron, ponieważ można wykonać je bezpośrednio w interfejsie Dropbox. Cały proces podpisywania – przygotowanie pliku, wysłanie go, śledzenie i przechowywanie – możesz przeprowadzić całkowicie w Dropbox bez przełączania się na inną platformę, kartę czy narzędzie. Tylko pomyśl: jedno miejsce na wszystkie Twoje dokumenty.

Oznacza to spore usprawnienia w obsłudze klienta, produktywności i bezpieczeństwie. Dowiedz się, jak narzędzie do podpisów elektronicznych Dropbox pomoże Ci pracować mądrzej, szybciej i bezpieczniej:

Klient w centrum uwagi

Jeśli zmuszasz klientów do pobierania załączników e-mail lub drukowania, podpisywania i skanowania dokumentów papierowych, utrudniasz im współpracę z Tobą – nie mówiąc już o tym, że opóźniasz zwrócenie podpisanego dokumentu.

Jeśli prześlesz dokumenty do podpisu bezpośrednio z konta Dropbox, odbiorcy nie będą potrzebować dodatkowych narzędzi, żeby podpisać plik. Zamiast tego mają dostęp do intuicyjnego procesu, dzięki któremu natychmiast podpiszą i odeślą dokument z dowolnego miejsca i urządzenia. A żeby podpisywanie było jeszcze prostsze, klienci nie potrzebują nawet konta Dropbox ani HelloSign – wystarczy, że będą postępować zgodnie z instrukcjami pokazywanymi na ekranie.

Wyższa produktywność

W obecnych czasach ludzie korzystają z większej liczby narzędzi, aplikacji i programów niż kiedykolwiek wcześniej. Nie wychodzi nam to na dobre – 37% pracowników uważa, że muszą radzić sobie ze zbyt dużą liczbą narzędzi cyfrowych.

Natywna opcja podpisywania cyfrowego w Dropbox sprawia, że wszystkie przyspieszające pracę funkcje HelloSign dostępne są bez konieczności przełączania się na inne narzędzia, karty czy okna. Ty i Twój zespół możecie:

  • tworzyć i edytować wielorazowe szablony oraz błyskawicznie wysyłać dokumenty;
  • śledzić pliki na wszystkich etapach podpisywania oraz ustawić automatyczne e-maile z przypomnieniami, dzięki którym już żaden dokument się nie zgubi;
  • automatycznie przechowywać i porządkować podpisane dokumenty w Dropbox, minimalizując tym samym żmudne organizowanie ich ręcznie.

Dzięki HelloSign umowy elektroniczne podpisywane są 80% szybciej niż tradycyjne umowy papierowe, a zespoły sprzedażowe, które korzystają z podpisów elektronicznych, zwiększają swoje wskaźniki skuteczności o 45% w porównaniu z przeciętnym zespołem sprzedażowym.

Większe bezpieczeństwo

Wiemy, że Twoje dokumenty są ważne, dlatego zobowiązujemy się chronić Twoje dane poufne. Podpisywanie dokumentów elektronicznie bezpośrednio w Dropbox zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa niż przesyłanie ich między różnymi narzędziami.

Przygotowywanie, wysyłanie, podpisywanie, śledzenie i przechowywanie wszystkich dokumentów bezpośrednio w Dropbox oznacza, że poufne dokumenty nigdy nie opuszczają naszej wielopoziomowej, szyfrowanej pamięci do przechowywania dokumentów, więc nie ma szans, żeby dostały się w niepowołane ręce.

Dodatkowo podpisy elektroniczne w Dropbox obsługiwane są przez HelloSign, więc każda prośba o podpis zawiera wyczerpującą ścieżkę kontrolną, która jest zabezpieczona przed manipulacją i podaje każdego odbiorcę prośby oraz datę podpisania dokumentu przez każdą osobę.

Podpisuj dokumenty bezpośrednio w Dropbox

Po co dodawać więcej narzędzi, aplikacji i programów, gdy wszystkie funkcje podpisów elektronicznych możesz mieć w usługach, których już lubisz używać? Podpisy elektroniczne obsługiwane przez HelloSign w Dropbox to kompleksowe narzędzie do podpisywania, wysyłania, śledzenia i zapisywania ważnych dokumentów.

Vær synkronisert

Thank you!
Thank you for subscribing!

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Lorem ipsum
logo med pil til høyre